PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genç kız yazdı


SumeLa
23.Temmuz.2019, 18:24
İlk "kedi Partimden"yeni geldim. Neyse ki kimse beni gelip gördüm ve herkes beni kokusu gelmeden önce ben hızlı bir şekilde yıkamak için duş aldım. Ben kedi reeked. Lydia ve ben yaklaşık altı daire ve ilk şüphe ile bize baktı bu büyük butch lezbiyen tarafından kapıda karşılandı sonra bizi içeri. Biraz gergindik. Yer tüm bu çıplak doluydu tüm şekil ve boyutlarda kadınlar. Birkaç dakika içinde birkaç kadın tarafından vurulduk. Biri ilkokul kız öğretmenim Bayan Chapman'a benziyordu. Adı Alice idi. Bir süre dans ettik. Bana sordu kaç yaşındaydım. Ona on sekiz yaşında olduğumu söyledim. Gülümsedi ve dans etmemi istedi. Lydia bir ortak bulmuştu. İkimizden de daha yaşlı olamayan genç ve güzel bir siyah kızdı. Alice ve ben bir süre dans ettik. Beni öptü ve ellerini Vücudumun her yerine taşıdı. Ben de aynısını yaptım. Birkaç dövme ile sabit musclular bir vücudu vardı. Lydia'ya baktım. O ve kızı vardı sadece zar zor müzik hareketli ve öpüşme. Dördümüz de yalnız kalmak için bir yer bulduk ve yaladı ve birbirlerini emdi. Sadece bir kızla bir daha sonra dışarı çıktım gecenin gerisi rahat. Kedi sarhoş oldum.


20 Nisan 2010 Salı

Yine duşta beni casusluk çalışırken sapık kardeşim yakalandı. Çok şirin. Çok büyük bir aleti var. Uzun zaman önce bana gösterdi. kaçmadan birkaç saniye önce. Lydia kardeşim olsaydı onu becereceğimi söyledi. Lydia biraz sapık. Gerçekten kötü şeyler yapmak istiyor.

21 Nisan 2010 Çarşamba

Öğle yemeğinde Jimmy ve ben bizi gören öğretmenlerden herhangi biri olmadan oyun alanı tarafından küçük ormanlık alana kaydık. Ben bir kaç dakika onun horoz emme ve sonra bana benim kedi yaladı. Ben onun horoz üzerine bir prezervatif kaymış ve Jimmy beni çok hızlı gelmeden önce dinlenme, bir süre beni becerdin ve tekrar bana lanet başladı. Geldi. Ben prezervatif ucu tüm beyaz cum dolu baktı. Soyup attı. Ben bir orgazm oldu kadar o benim kedi parmaklı. Biz giyinmiş ve görmek olmadan gruba geri kayma başardı.

22 Nisan 2010 Perşembe

Sonunda ben bir ay önce sipariş vibratör sadece geldi. Yatağımda beni bekliyordu, bilmeden anne ya da baba tarafından orada bıraktı. Sade bir sargıyla geldi, bu yüzden kimse akıllıca değildi. Hızlı bir şekilde kapıyı açtım. Bu tüm damarlar ve detaylar ile bir horoz şeklinde. Pilleri taktım ve kırdım. Sonuncusundan daha yumuşak bir uğultu sesi çıkardı. Kullandığımda sesi susturmak için bir yastık kullanmak zorunda kaldım ya da müziğimi her zamankinden biraz daha yüksek sesle aç. Bu bir ucu ileri geri wiggled ve bana çok güzel bir orgazm verdi. Benim kedi kadar parmağımı yapışmasını sıkıcı başlamıştı. Ben prefer kahrolası kendim ile vibratör.

27 Nisan 2010 Salı

En garip rüyayı dün gece vardı. Kardeşimle yatıyordum. Anne ve baba içeri girdiğinde oturma odasında kanepede yoğun scrwwing edildi ABD. Elbiselerini çıkardılar ve bize katıldılar. (Ben küçük babamken ve birlikte duş alırdım. O bana bir şey yapmadım, ama onun horoz sabitlenmiş ve neden aniden büyük aldın ve dışarı sopa) anne ben kedi partide yapılan bir lezbiyen dönüştü. Babam Jimmy'ye dönüştü. Çok garip oldu. Kardeşim Rick kendisi gibi kaldı ve bana lanet tuttu, onun büyük vurma bana horoz. Ben benim kedi kanama olduğunu fark ettim. Kirazımı patlatmış olmalı. En azından rüyada. Rick'in arkadaşı Billy'ye uyurken onu kaybettim.

12 Mayıs 2010 Çarşamba

Rick ve ben evde yalnızdık. Ailelerimiz eski arkadaşlarıyla dışarıdaydı. İkimiz de garip bir ruh halindeydik. Gençken yaptığımız gibi güreş oynamaya başladık. Her zaman üstte olmayı oturuyor herşey benim kasık ile göğsünü yüzüne çok yakın. Aynı zamanda ona tam olarak yararlandı bir fikir cop için fırsat bol verdi. Bu zamana kadar çok abaza olduğumu kabul etmek zorunda kaldım. Bendim göğsünde oturan, yüzümden benim kasık inç. Uzun derin nefes alıyordu. Aman Tanrım, o benim kedi kokusu olduğunu düşündüm. Ona gülümsedim. Sadece uzun bir nightshirt ve külot giyiyordum yani Rick ve benim aramdaki her şey ince bir pamuk tabakasıydı. Ona şimdi onu boğarak öldüreceğimi söyledim ve kasığımı yüzüne bastırdım. Ben wriggled etrafında olarak o started için kıçımı salla. Şimdi çok azgın lanet oldu. Baktım ve bu büyük çadırı ter pantolonunda gördüm. O ben tarihli erkeklerin çoğu daha kedi yalama hakkında daha deneyimli ve flicking başladı benim ben gelene kadar şişmiş klitoris. O, odasına koştu prezervatif var ve biz oturma odası kanepede orada becerdin. O rüyanın anısı geri geldi, ama annem ve babam kapıdan hiç girmedi. Kuru ot yığını gerçekten uzun bir süre için çeşitli pozisyonlarda beni becerdin. Dinlendik ve tekrar başladık. Tekrar tekrar. Birkaç kez geldim. O inanılmazdı.

Thurday, 13 Mayıs 2010

Lydia'ya ne olduğunu anlattım. Rick ile benim aramda. Hemen tüm detaylar için beni pompaladı. Üçlü yapmak istiyor. Büyükbabasının eteğinin altına nasıl ulaştığını ve gençken onu nasıl okşadığını anlattı. O beğendi bu. Karıncalanmasını sağladı.

27 Nisan 2010 Perşembe

Lydia'nın bu gece yaptıklarını yazmaya bile cesaret edemem. Uzun zamandır hayal ettiği bir şey. Biz bunun gibi şeyler görmüştü Internet. İlk tiksinti ve sonra erotik buldum ama bunu yapmak istemem. Biraz garip şeyler yaptım ama o çizgiyi geçebilirim. Lydia yaptı. O söyledi beni ona kedi oldu daha sonra oldukça ağrıyor ve muhtemelen tekrar yapmazdı. Biz birbirimizin bekçileriyiz.

28 Nisan 2010 Cuma

Sonunda Alice'i aradım. Bir araya geldik ve dairesine gittik. Biraz şarap içtik ve bir süre yaptık. Hala on sekiz yaşında olduğum konusunda ısrar ettim. Biraz şüphe var gibi görünüyor. Bir işemek almak zorunda kaldığımda Alice ona dönüş ons biri olduğunu söyledi çişimi yapıyorum üzerinde. Bir kez daha internette böyle bir şey görmüştüm ama şimdi bana oluyordu. Birkaç dakika düşündüm ve kabul ettim. Biz tuvalete gitti ve Alice var küvet, sırt üstü yatıyordu. Onun üzerine çömeldim. O parmaklı ve kısaca benim kedi yaladı sonra işemek göğüsleri üzerinde dökülen başladı ve bacaklarının arasına karnına ve aşağı koştu kendi kedi içine. Yedinci cennette yüzündeki ifadeyle yargılanıyordu. Ben bitirdikten sonra o benim kedi emdi. Yıkanıp yatak odasına geri döndük. O koymak üzerinde bir kayış üzerinde ve lubed o kadar. Ben yatağa uzandı ve o uzun bir süre için oldukça sert beni becerdin. Onu en son gördüğümden beri kollarının altındaki saçlar daha kalın görünüyordu. Parmaklarımı üzerinden koştu ve onu kokuyordu