PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ortak


SumeLa
23.Temmuz.2019, 18:24
Hikayem yaklaşık on yıl önce kocam Vimal giysi ticaretine başladığında başlıyor. Kısa bir süre sonra aynı işte olan Prem adında bir adamla tanıştı ve üst düzeydi sahada ve kocam arkadaş oldu. Prem kocamın şirketine gerçekten yardım etti. Kendimle aynı yaşta olan Sajad ve Prem, yaşam ve Vimal paylaşılan emelleri hakkında aynı fikirlere sahipti. Onlar her ikisi de ticaretin hızlı temposunu sevdi ve altın kaplarının bol olmasını istedi.

Sonra bir gün, kocam o birlikte bir yemek paylaşmak için bizim eve Prem davet etmek istediğini söyledi. Söyledi o salonda ama çizim odasında oturmak olmaz. Kocam asla evde erkek konuk davet olarak benim için çok garip ve o Flakon beni tutar. Erkek getirmeyi nasıl cüret ettiğini bilmiyorum. evde. O gün hayatımın dönüm noktası ve bu hikayeyi yazmamın sebebiydi. Sana söylemek için patlıyorum! Aslında tüm dünyaya anlatmak için!

Belki de bu noktada sana söylemeliyim benim hakkımda bir şey. Çok muhafazakar bir ailede çok küçük bir kasabada büyüdüm, bu yüzden biraz dindar bir kadınım ve benim gibi kocam da din faaliyetleriyle ilgileniyor. Sevmiyorum yakın akrabalarımızdan başka bir erkekle tanışmak ve insanların kan akrabaları dışında evime girmesine asla izin vermedim.

Vücudum 36 yaşında ve üç c***dren'in doğumundan sonra incedir. Ama kadının sahip olması gereken doğru yerlerde et var. Göğüslerim dolu ve çoğunlukla yirmi beş yaşındayken oldukları kadar şımarık. Ben diğer Hintli kadınlardan ziyade adil bir cildim çoğu Hintli kadın normalde shilwar (geleneksel baggy pantolon) qameez (uzun geleneksel gömlek) giydiği gibi, uzun bir burun ve düzenli özellikleri ile karanlık mı) takım.

Ben bol giysiler giydi ve kullanılan Dupatta (baş ve boyun eşarp), boyun ve göğüs etrafında sarhoş kendimi iyi kaplı. Henüz benim göğüsler ve dipleri onlar tamamen olamazdı o kadar cömert görünümden gizlenmiş. Benim en iyi ama çok basit bir şekilde giyinmiş. Beyaz shilwar (bol pantolon) ve büyük bir beyaz Dupatta (baş ve boyun eşarp), D****d ile siyah geleneksel qameez (uzun gömlek) boynumun ve göğsümün etrafında göğsümü en iyi şekilde örtmek için

Prem de çok basit bir şekilde giyinmişti. Beyaz shilwar (bol pantolon) ile beyaz geleneksel qameez (uzun gömlek). Ben kocası resmen onu tanıştırdı, onunla hiç tanışmamış gibi. Prem uzun boylu, ince ve dalgalı siyah saçlı, tenli, hafif sakal ve hipnotik siyah derin, büyük büyüledi ile mükemmel şekil oldu ve güçlü gözler, yetkili kişilik. Hayatımda gördüğüm en inanılmaz adamlardan biriydi........Yemek boyunca Prem masada tam karşımda oturuyordu. Prem ile kibar konuşma yaptı. Yalnız yaşadı, çünkü ne yazık ki karısı birkaç yıl önce yatılı okulda ondan uzak olan iki c***dren ile onu terk etti. Bize söylediği gibi birçok asil bayanlar ilk iki yıl boyunca gözünü yakalamayı umuyordu. Ama karısının ölümünden bu güne kadar, bizimle tanıştığı gün başka bir kadına bakmamıştı. Bize gömüldüğünü söyledi. çalışmaları içinde kendini.

Zaman şimdi daha çabuk geçiyor gibiydi. Kocam ve ben Prem hakkında ikna olmak için çok zaman almadı, o bir eş baştan çıkarıcı, kötü şöhretli bir sorun-monger değildi, ama son derece dürüst, sadık, iyi ve neşeli terbiyeli tavırları ile iyi bir dürüst beyefendi.

Daha yakın ve ailemize daha yakın var, onu ilk gördüğüm anda ona karşı bir şeyler hissettim, yapamadım ne söyle? Bu tür bir sevginin ne olduğunu bilmiyordum, çünkü ona ya da başka bir erkeği cinsel olarak hiç çekmedim, çünkü her zaman tek erkek kadınım sadece hayatım boyunca değil, aynı zamanda rüyalarımda da. Kimse erkek hayatımda herhangi bir şekilde beni etkiledi.

Bu yüzden kardeş adını verdim ve ona bhya (kardeş) demeye başladım ve bana Bhabi (yenge) dedi. *Dren onu çok sevdim**c. Toplantılarımız sırasında, bana bakmaktan kaçındı. Benimle konuştuğu zaman nezaketle, arkadaş eşi olarak yerime saygı duyuyordu.

Bir toplantı sırasında onu izliyordum, Prem'in giymediğini fark ettim iç çamaşırı, shilwar'ın iç bacağında uzun, göze çarpan bir kontur olarak, istirahat halinde sekiz inçlik bir horoz olması gerektiğini ortaya çıkardı. Prem'in erkekliğini ve muazzam olduğunu düşünmeye başlamıştım erkekliğinin büyüklüğü. Ben o tam bir ereksiyon gibi olması gerekir ve kocam beş inç ve ince horoz yakın çünkü ne olduğunu kabul olarak kalbim çok büyük başladı.

Her şeyden önce bu hiç mi bana seks gerçek zevk ver, o her zaman yatakta beni kuru ve un memnun bıraktı ama çünkü benim doğal utangaçlık ve muhafazakar aklın çok dikkat vermek asla. Bizim on altı yıllık çoğu için evli hayat biz tedavi etmişti seks rezervasyon ile. Bunun dışında sevecen bir adam ve büyük bir kocaydı. Evlenmekten hiç pişman olmamıştım.

İstemiyorum ama o günden beri kendimi buldum her zaman Prem düşünmeye ve geceleri yatağımda iken oldu ev hanımı değerleri bizim kümesi ile. Muhtemelen onu bu kadar çok istediğimi bilmediği halde onu düşünmek için çok zaman harcadım. Onu seviyorum. Onu her zaman sevmiştim ama sessizce yaptım. Ben kocamın en iyi arkadaşı hakkında hayal çünkü suçlu hissediyordum.

O zaman benim hayal kırıklıkları Prem tanıştığımda ben ondan korktum çünkü ona bakamadım çok acı vardı, kendimden korktum, ona olan hislerim. Her zaman, her gün onunla tanışmak istedim, ama onunla tanışmak olmasa da, evimize davetsiz davetsiz misafirlerle bizi rahatsız etmedi. Ben bir işkence c***d. ben bu adam bana ne yaptığını hiçbir açıklama vardı bunu başarmak.

Vimal, pazar öldüğünde yatırım yapmaktan dolayı işinde büyük bir kayıp yaşadı. O kontrol edemeden, onun iş irretrievably ötesinde çok geç oldu. Vimal sahip olduğu her şeyle işini bitirmişti. O zaman, sadece şaşırtıcı olarak Amerika'ya şansını aramaya karar verdi. Birçok açıdan, en iyi zamanlar ve doğal olarak en kötü zamanlardı.