PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mmmm bunu seviyorum


SumeLa
23.Temmuz.2019, 18:24
Ayrıldığımızda eşim tekrar bir araya geldikten sonra bana anlatmak için yıllarını alan çile ve çile ile gitti. Bekar olmaya çok alışık değildi ve bir çeşit gitti bir şeyler yapan herkesle birlikte. O çok deneyimli olmasaydı seks biz evlenmek önce ama benimle oldukça hızlı bir deneyim kazanmıştı. Bu bölümde ona yardım etmedi.

O gitmişti dans ve bu tarihte yerel bir gece yerinde içme ve o güzel olduğunu düşündüm ve iyi görünümlü bir adam tanışmıştı. Adının Bob olduğunu söyledi. Ona zaman hakim ve her zaman onunla oldu, onunla dans, onu yakın düzenlenen, burada ve orada bir his gizlice, onu çok öptü ve alkol ile astarlanmalıdır.

Kapanışta dairesini görmek isteyip istemediğini sordu ve ?neden " diye düşündü değil", arabasını terk etti ve onunla gitti. Yakındaki bir apartman kompleksine gittiler ve onu arabadan çıkardı, derinden öptü ve onu kapıya götürdü. Bir kez içinde ona oturma odası gösterdi, mutfak, ona gerçekten güçlü ve garip tatma içki var. Onu tekrar öptü ama bu sefer göğüslerini okşadı ve meme ucunu vinç haline getirdi. O öpücük geri eğildi kırdı ve onu aldı el ve onun dik horoz üzerine yerleştirilen olarak ?bunu istiyorum? dedi. Elini çekti ve " sanırım gitmem gerekiyor ve beni arabama geri götürecek misin??. Yaralı görünüyordu ve " ben üzgünüm başka bir içki içelim ve biraz müzik dinleyelim, iyi olacağım?. Ona şüphe fayda veren o başka bir içki kabul ve onu içti. Onlar müzik dinlerken o gerçekten sıcak hissettim ve hafif başlı.

Başka bir içki sonra o gerçekten garip ve titrek hissettim, o ışıkları soluk ve onu öptü, o kendini onun öpücüğüne yanıt hissetti ve onu hissettiğinde bile itiraz etmedi yine göğüsler. Aniden ön kapı açıldı ve iki adam yürüdü. Biri ?wellllllll I guess you brought the entertainment huh?dedi..Erkekler güldü ve Bob " bunlar benim oda arkadaşı ve bu, uhhh adınız nedir ?"O Lapa adını ağızlı" Liv ? dedi "Bu liv adamlar"....Biri Tim, diğeri Marc olduğunu söyledi. Sandalye üzerinde oturdular ondan ve Bob'dan Tim,? Hey Bob o sevimli "dedi Bob,? özel bir içkiye ihtiyacı var" dedi, Tim gülümsedi ve mutfağa gitti. Tim içkiyi geri getirdi ve içti. Marc odayı terk etti.

Marc döndüğünde bir video kamera gibi görünen bir şey tutuyordu, o mystified ve ?bunun ne için olduğunu sordu."Marc dedi" Biz sadece bir video var gibi yaptığımız arkadaşlar.? Sonra onun üzerine bir karanlık geldiğini hissetti ve hatırladığı tek şey buydu.

Arabasında uyandı, elbiselerini darmadağınık, onun her yerinde cum kokusu, yüzünde cum kurutulmuş, elleri ve ağzına bir cum tadı....ayrıca, ?akşam harikaydı, tamamen sıcak ve biz bu anma gibi umut " dedi ekli bir not ile araba koltuğunda bir video vardı bize, bu numarayı tekrarlamak istiyorsanız (bir telefon numarası yazılmıştır)."Görünüşüyle aşağılandı ve eve duş almaya gitti ve cehennemin ne olduğunu bilmeden kendini temizledi oldu, günün geri kalanında uyudu.

O akşam yataktan çıktı, hala ne olduğunu emin oturma odasına gitti ve o da biraz korkmuştu. Videoyu hatırladı ve aldı arabasından ve oyuncuya takılı. O kendi dairesinde kanepede Bob karşı slouching onu gördüm, o yalın ve onu derinden öpmek istiyorum ve o da onun öper yanıt kendini gördü göğüslerinin sıkılması gibi. Tim ve Marc gülüyorlardı ve onun hakkında konuşuyorlardı, Marc? göğüsleri buradan iyi görünüyor "dedi Tim," yakında ne kadar iyi olduklarını göreceğiz bakma.??gerçekten sarhoş ya da taşlanmış görünüyordu ve onlara ?ahhhhhh ne oluyor " diye cevap verdiğinde sözlerini karıştırıyordu. Garip hissediyorum?..........Bob güldü ve ? hayır iyisin " dedi? ve tüm erkekler güldü.

Kendini ve erkekleri izlerken bu noktada o kötü bir his onun üzerine geliyor hissettim ama o oynuyordu video görüntüleri kendini çekin olamazdı.

Bob ekranda tekrar onu öptü ve bu sefer kendini inilti duydu ve o mırıldandı " ohhhh bu güzel."Bob gülümsedi, Marc ve Tim'e baktı ve siyah bluzunu açmaya başladı diğer erkeklerin siyah sutyen kaplı göğüslerini görmeleri için açık olana kadar. Erkeklerin hepsi bir inilti inledi ve Marc cevap verdi " lanet olsun onlar bantlanmış diğerlerinden daha güzel, ben onun meme vardır bahis şimdiye kadar zordu."Tim kanepeye geldi ve onun yanına oturdu ve başını çevirdi ve onu öptü, yanıt verdi, öpücüğü durdurdu ve hemen başladığı "dilimi emmek" için ona söyledi gürültü. Marc onların arkasına geldi ve ellerini sutyeninin içine koymak için uzandı ve mırıldandı ?meme uçları kaya gibi sert adamlar bence bunu seviyor.?. Tim dedi " Eğer gibi horoz berbat bir tedavi için biz dilimin yaptı, Liv sik yalamayı seviyor musun?? Yavaş yavaş "hoşuma gitti" dediğini izledi. Erkekler yine yüksek sesle güldü. Biraz öne eğildi ve Marc sütyenini çıkardım ve ondan düşmesine izin verdim. Göğüsleri şimdi leers'larına maruz kaldı, gözleri üzerlerinde şehvet sırtı vardı. Marc ani ağrı ile vinç yapma meme uçlarını büküm başladı ama onları bükmeye devam etti. Ona sürpriz için onu meme sert Kaya var ve bir inç göze çarpıyordu olarak izledi. Aniden Bob onu yakaladı ve önlerinde onu ayağa kalktı. Orada sallanan durdu ve taşlanmış görünüyor.

Tüm erkekler daha sonra kanepede oturdu ve kamera onu görmek için taşındı iken odanın ortasında durmak için söyledim. Tim " Liv bizi seviyor musun?"Mırıldandı "Ah evet sanırım öyle". Daha sonra ?istediğimiz şeyi yapacaksın ve nasıl olmasını istiyoruz, değil mi??. Kendini bir zombi gibi söylediğini duydu ? " sanırım öyle."Bob dedi" Tamam o zaman masaj bizim için göğüsler."Videoyu izledi ve ellerinin çıplak göğüslerine gittiğini, parmaklarının ovuşturduğunu ve çıplak meme uçlarını bükdüğünü gördü, kendini her bükülme ve vücudu ile inilti duydu göğüslerini masaj yaparken biraz eğildi. Onun meme dik ve sert ve her zaman dokunmak çok hassas gibi, göğüslerinden dışarı ayakta. O oldu yalama ona dudaklar ve onlar vardı ıslak dili onları okşarken. ((((((Canlı kişi şimdi o güvensizlik içinde izlerken kendini aslında göğüslerini ovuşturarak hissettim )))))) Tim usulca onlar için seksi bir dans yapmak için ona, o koymak