PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aynur busty Maceraları-bölüm 04


SumeLa
23.Temmuz.2019, 18:24
Brittany anormal göğüs ile oldukça kırmızı saçlı bir kız. Dev göğüsleri çift e idi. Brittany'ye bir sürü sorun veriyorlar ama aynı zamanda içeri girdiler onun birçok sırasında kullanışlı seks bölümler o hafta içinde olmuştur. Brittany hafta boyunca ilk çok şey yaptı. Koç Phillip için bekaretini kaybetmek. İki con-sanatçı ile 3 yol olması ve sonra arkadaşları Kristen, Trishelle ve Danielle ile bir grup lezbiyen bölüm olması. Brittany ve arkadaşları biraz eğlenmek için bir striptiz kulübüne gitmek üzereyken bu gece başka bir ilk olurdu Cumartesi gecesi.

Yoğun lezbiyen seksten sonra, Brittany hemen tüm meyve sularından kendini temizlemek ve vücudunu boyayan terlemek için bir duş aldı. Brittany habersiz, sapık amcası bir kez daha onu gözetliyordu. Kini Brittany ve arkadaşları için mastürbasyon birkaç bölümden sonra tekrar anında zordu. Gözleri Brittany'nin muazzam testilerine çok dikkat ettiler suda zıpladı. Duş suyunun onlara vurmasına ve meme uçlarına damlamasına izin vermek, midesini geçmek, altın pembe kedi.

Brittany ayaklarını yıkamak için eğil ve amcasının delight, o hızla okşayarak ve onun büyük askıları görünce kini ovuşturarak, göğsünden asılı ve birbirlerine karşı dayak oldu. Kalın kırmızı meme uçları su damlası kapalı geliyor vardı onları.

"Tanrım," dedi Keith, uzun güçlü vuruşlarla büyük penisini daha da sarsıyor. Ondan habersiz, Kristen Brittany'nin kapısının önünde duruyordu, kendi yeğenine inmesini izliyordu.

"Ne ya yapıyor?"Kristen sordu, Keith'in ellerine şehvetli bir şekilde horozuna baktı.

Keith onu gördü ve bir soluk soluğa hava aldı ama aletini hala elinde olan yüzünün her yerinde kırmızıya döndü. Kristen yürüdü onu ve dizlerinin üzerine aldı ve sikini emmeye başladı. Şaft kısmını okşayarak önce kini kafasına emme. Keith gözleri onu ıslak ve sıcak zevk, başının arkasına yuvarlandı onun sert dick ağız.

Kristen yavaş yavaş başını Yukarı sallanan ve şimdi onun şaft aşağı oldu. Boğazından aşağı onun 9 1/2 horoz iyi bir 5 inç alarak. Onlar ise banyo dışında hala vardı Brittany kuruyordu. Kristen onu zorla emmeye başladı. Helen gibi Keith cum yapmak için okşayarak ve güçlü berbat kullanarak. Onun sıcak cum boğazını patladı. O kucakladı doruk onu büyük d bardak kapma ve onu sıkı kolsuz bluz ile onu meme pinching tarafından. Kristen tüm cum slurped, bir damla bırakarak değil. Keith pantolonunu çekti ve Kristen dizlerinden indi Brittany pembe kalın soymak kapıyı açtı gibi. Büyük göğüsleri hala bornoz dışarı jostled. Keith onlara bakmamaya çalışıyordu.

"Onlar çocuklar. Neler oluyor?"Brittany Sordu.

"Ben sadece Kristen ile konuşuyordum ve hemen sonra duş almak üzereydi, " dedi Keith sırıtarak.

Brittany yüzünde bir gülümseme ve cum küçük bir damla olan Kristen baktı dudağının sağ alt kısmı.

Brittany," alt dudağında Kristen beyaz bir şey var " dedi.

"Aman. Muhtemelen uykudan saçmalamak," Kristen dedi, onu silerek ve sonra parmak ucunu yapışmasını ağzına.

"Yuck," dedi Brittany tiksinti ile. Kristen Brittany tarafından yürüdü ve Brittany odasına geri dönerken banyo kapısını kapattı ve Keith Amca alt katta bir gülümseme ile onun yüz.

Brittany sütyenini bağlarken, bilgisayarı geldi ve çevrimiçi arkadaşı ChubbyCheckers onun için bir mesajla ortaya çıktı. Brittany'nin ekran adı BrittEEs idi. Mesaj ona nedenini sordu onunla görüşmüyor muydu? Brittany diyerek yanıt verdi, O okul ile gerçekten meşgul olmuştur ve yarın onunla konuşmak için sabırsızlanıyor. ChubbyCheckers kabul etti ve yapamadı onunla konuşmak için bekle. O çevrimdışı var ve Brittany yaptı.

Brittany bir sohbet odasında ChubbyCheckers bir araya geldi ve iki arkadaş olarak onu vurdu. Sorunları hakkında konuşabileceği biriydi ve o dinleyip ona yardım ederdi. Bir süredir onunla konuşmadığı için kötü hissetti, bu yüzden yarın bütün gün konuşacaklarına söz verdi.

Brittany ve kız arkadaşları bu insert karar verdi gece karanlığına kadar bütün gün evde kalmak, dışarı çıkıp yapacak bir şeyler bulacaklardı. Brittany'nin kamyonuna bindiler ve biraz eğlenmek için kasabaya gittiler. Keith sürerken izliyordu olası. Brittany'nin odasına koştu ve sütyen ve külot çekmecesine girdi ve güzel aromasını kokladı.

Şehre giderken, trishelle bazı flaş ikiz kardeşi Danielle onu cesaret kaldırımlarda yürüyen insanlar. Danielle iyi bir cesaret sevdi ve bu yüzden yaptı. O onu tank top ve sutyen kaldırdı, onu çift d yanıp sönen, onları zıplatma ve bazı yabancılara onları jiggling kaldırım. Birkaç adam kamyondan sonra koşmaya başladı, bir sürüş ve numarasını istedi. Brittany onlardan kurtulmak için yolda hız verdi.

Bir süre etrafında sürüş sonra, kızlar günün geri kalanını harcamak için iyi bir film yakalamak istediklerine karar verdiler. Sonra trishelle komik olacak bir fikir geldi. Gidip "Sherk" u görüyorlar ve arka tarafta sevişiyorlar. Brittany gerçekten yoktu özellikle bir k * * ' In filminde, bunu yapmak konusunda doğru hissediyorum. Bu yüzden onun yerine "ortalama kızlar" görmeye karar verdiler.

Kızlar Biletleri filme getirdi ve tiyatroya girdi. Brittany fark vardı bir grup kolejli adam girerken onlara bakıyordu. Adamlardan biri Britt ve kızlara doğru yürüdü.

"Merhaba bayanlar. Bugün güzellikler nasıl gidiyor " diye konuştu.

"Çok bizi yalnız bırakırsan daha iyi, " dedi Trishelle. Onun kötü ve şirret bir grup olduğunu söyleyebilirsin.

Brittany, uzun boylu sarışın adamın yeşil gözlerine bakarak gülümseyerek" ona aldırmayın " dedi. O onu geri gülümsedi.

"Merhaba. Adım Jesse Quartermine. Austin Üniversitesi'ne çok uzak olmayan bir yere gidiyorum, " dedi sarışın adam Brittany'ye.

"Sorun değil. Ben Brittany Clarkson. Burada San'da kalıyorum. Antonio. Ben ve arkadaşlarım burada "ortalama kızlar" görmek üzereydik," Brittany sırıtarak söyledi.

"Peki bu harika. Kötü bir şekilde aynı filmi görmüyoruz. Arkadaşlarım ve ben "Sherk" I göreceğiz. Ben harika bir film olduğunu düşünün, " dedi Jesse, brittany'nin gözlerine bakarken onun içine baktı.

"Tamam Britt. Sonra konuşuruz. Film başlamadan önce gitmeliyiz, " dedi Trishelle.

"Güle güle" dedi Brittany kızlarla yürüyüp gidiyor. Jesse Brittany'ye arkadan baktı ve arkadaşlarına geri döndü. Brittany'yi son gördüğünde bunun olmayacağını biliyordu.

Kızlar içine var film ve gerçekten karanlık ve etrafında çok fazla insan olduğu yerde arkada oturdu. Film başladığında, Trishelle ellerini Brittany'nin kapüşonlu gömleğini ve beyaz Tişörtünü giydi, sütyenini kapladı kocaman göğüsler. Bardakları kaldırdı, mamut göğüslerini serbest bıraktı ve eti yoğurdu ve meme uçlarını sıkıştırdı. Brittany göğüsleri oynadığına edilirken uzun, derin inliyor yaptı.

Kristen ve