Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı

Geri Git   Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı > >

tesis

Türk Adult Video Paylaşım Forum Portalı sitesindeki Gay Hikaye - kategorisi altındaki tesis isimli konuyu görüntülemektesiniz.

Yeni Konu   Cevap Yaz
 
Seçenekler Stil
  #1   | | |
Alt 23.Temmuz.2019, 18:06
Jarse
Moderator
Karizma Puani:10
Karizma Derecesi :
 
Üyelik tarihi: 31.Ocak.2019
Mesajlar: 304
Seviye: []
Offline   |  
Standart
tesis

Tatil, okyanus manzaralı, sekoya ağaçları ve medows kuruldu. Büyük ve binalarda s*küçük gruplar ayarlayın odaları*etrafında ttered tortu.

Bu tür çoğu tatil gibi, bir havuz ve tenis kortları vardı, bir deniz yosunu yüz veya bir Shiatsu mesajı alabilirsiniz. Ancak bu tesis daha özel bir doğaya da hizmet sunmuştur. Müşterilerin isteği üzerine, tüm vücut mesajından sonra, kaslara ek olarak altta bir parlaklık bırakarak bir şaplak uygulanır. Tatil, "tam" olarak adlandırdıkları şeye sahipti disiplin personeli". Konuklar bir raketin sesini, bir teşhircinin çıplak tabanına uygulanarak, bahçede bir şaplak atının üzerine şaplak atarak, sadece kısmen bir yatırım. Daha özel zevklere sahip olanlar için, müşterilerin seçtiği bir personel disiplini ile bir randevu düzenlenebilir ve şaplak onların odasında yönetilirdi.

Cimarron ve Debbie arkadaşlarından tatil hakkında öğrenmişti. Reklam vermeyen bir yerdi. Onların odasına kontrol ettikten sonra bahçede yürürken onlar sadece bir sutyen ve bir giyen bir kadın gördüm sırf külot çifti, kürek olmak bir şaplak tezgah eğildi.

Ertesi gün, öğleden sonra tenis kortlarında yürüyorlardı. Durdular ve bir tenis maçı izlediler. Bir adam ve bir kadın oynuyordu ve başka bir kadın yükseltilmiş hakemin sandalyesinde oturuyordu. Adam topu uzak köşeye vurarak bir puan attı ve hakem "maç noktası"olarak adlandırdı. Adam ve kadın ağa gitti, öptü ve hakem koltuğundan indi. Alt kısmının yuvarlak eğrisini ve tatil köyleri adıyla bir tişört gösteren bir çift spandex bisiklet şortu giyiyordu üzerine. Saçları Midilli kuyruğundaydı, beyzbol şapkasının arkasına takıldı.

Tenisçiler hakemin durduğu tarafa taşındı. Debbie ve cimmeron bir şaplak olduğunu fark ettiler hakem koltuğunun arkasında tezgah. Kadın tenisçi bir şişe sudan içti ve terini yüzünden bir havluyla sildi. O eşleşen bir üst kısa tenis etek giyiyordu. O koydu su şişesi ve havlu aşağı ve bir şaplak tezgah üzerinde bükülmüş. Erkek tenis partneri izlediği gibi, hakem genç kadının ellerini şaplak tezgahına tutturdu. Bu hakem kadının kısa pilili eteğini çevirdi ve tenis külotunu ve altındaki beyaz bikini külotunu çıkardı. Daha sonra kadının bacaklarını şaplak tezgahına bağladı. Bu şekilde konumlandırılmış, kadının alt Yukarı itildi, uylukları vulvasının dudaklarını açığa çıkardı. Genç kadının bacakları ve uylukları, ödemek üzere olduğu tenis oyunundan terle parladı kaybetmenin bedeli.

Hakem, sandalyenin arkasına asıldığı yerden bir kürek çekti. Bağlı kadının başının yanında diz çöktü, saçlarını okşadı. Hakem bir şey söyledi Debbie ve Cimmeron'un duyamadığı kadın. Kadın kafasını salladı. Hakem ayağa kalktı ve kadının arkasına taşındı ve kadının kalçalarını sertçe kaldırdı. O bağlı kadının alt ve üst uyluk şaplak, inme hiç birkaç saniye verdi. Debbie ve Cimmeron'a, kadın ağlamaya başladığında şaplak ilerledikçe vuruşların daha zor olduğunu söyledi her vuruşla dışarı. Hakem, tenisçinin alt ve üst uyluklarını kıpkırmızı olana kadar şaplak attı.

Raketi kancaya geri astı ve bir şaplak kayışını indirdi. O okşadı kadının alt ve tekrar bir şey söyledi. Kadın cevap verdiğinde kayışı kaldırdı ve bağlı kadının kalçalarına sertçe indirdi. Hakem bu sefer kadını daha yavaş şaplak attı, vücudu her vuruşla hafifçe sallanıyor. O kayış ile spanked iken adam eşinin saç okşadı. Sanki kadın ağlıyordu. Daha önce yirmi vuruş saydılar şaplak durdu. Kadının alt kısmı derin bir kıpkırmızı ve kayıştan geniş welts ile kaplı. Hakem, kadının kollarını ve bacaklarını gevşeterek, eşinin okşadığı gibi yumuşak bir şekilde konuştu o. Kadın şaplak tezgahından kalktı, altını ovuşturdu ve gözyaşlarını sildi. Beyaz bikini külotunu ve tenis külotunu tekrar giydiği gibi biraz sarsıldı. Bu çift raketlerini, havlularını ve su şişelerini aldı ve hakemle birlikte sahadan ayrıldı. Kadının üst uyluklarındaki kıpkırmızı allık, uzaklaşırken tenis eteğinin altında görülebilir.

Bu ertesi gün başka bir erkek ve bir kadın arasında başka bir oyun izlemek için tenis kortlarına döndüler. Farklı bir kadın bu oyunu hakemlik oldu. Kadın oyuncu çok iyiydi ve bu sefer adam kaybolmuş. Maçtan sonra cezasını çekmek için şaplak tezgahının üzerine eğildi. Eşi şortunu ve bikini külotunu çıkarırken hakem kollarını banka bağladı. Kadın tenisçi sonra bacaklarını bankta tutturdu. O eğildi ve o bacaklarının arasına onu okşadı ederken kulağına fısıldadı. Hakem arkalarında bekledi, bir rattan kamışı tuttu. Kadın dışarı taşındığında bu arada, hakem bastonunu kaldırdı ve adamın kıçını sertçe indirdi. Baston, yağsız kaslı kalçalarının soluk cildine karşı koyu kırmızı bir şerit bıraktı. O caned onu kadar onun bottom ve üst uyluk ağır welts ile kaplı. Daha sonra hakem kamışı bir kayış için değiş tokuş ederken, kadın tenisçi eşini bacaklarının arasına okşadı ve parmaklarını sert bir şekilde hareket ettirdi horoz ve topları. Kadın tenisçi, hakemin eşini kayışla tokatlamasına izin vermek için bir kenara taşındı. Kayış yüksek sesle kıçını ve onun uyluk arasında kırık ve her sonra ağladı inmeli.

Tenis kortu spankings izledikten sonra çok sert, çok yoğun seks vardı. Her ikisi de mesajlarıyla birlikte spankings istemişti, ama ikisi de daha fazlasını istedi, kadının görüntüleri ve tenis maçlarını kaybettikten sonra cezalandırılan adam akıllarında taze. Onlar ön büro Debbie geçerken sordu " neden bir şaplak oturumu için kayıt yok?"

Cimarron kabul etti ve konsiyerj masasına gittiler. Debbie, masadaki kadına ilgilendiklerini söyledi. "Daha önce burada bir şaplak oturumu yaptınız mı?"diye sordu.

"Hayır", Debbie cevap verdi

Kapıcı onlara fotoğraf kitabı verdi, her disiplinli uzman oturumun tür açıklayan kısa paragraflar ile. Kadınlardan biri Julie olarak adlandırıldı. Paragraf Julie biri olduğunu söyledi spesiyaliteleri "yaramaz erkek ve kız" için mürebbiye tarzı ceza spankings oldu. Bu ikisi de ürperti yaptı. "Julie müsait mi?", Cimarron sordu.

Konsiyerj randevu defteri çıkardı, ve "Julie" etiketli bir sayfaya döndü. "Şanslısın. Julie'nin bu gece 9: 00'da bir' yatma zamanı ' oturumu var. Bu işe yarar mı?"

Birbirlerine baktı ve her ikisi de zihinsel olarak yuttu. "Evet, O iyi olurdu " diye cevap verdi.

Kapıcı üç sayfa kağıt çıkardı. "Bu formları doldurmanı istiyorum. İlk sayfada isimlerinizi ve oda numaranızı koymanız gerekiyor, ben dolduracağım Julie'nin adı ve randevu zamanı. İkinci sayfa kullanılabilir oturumların türünü açıklar. Bu sayfadaki soruları cevaplamanız gerekecektir. Son sayfa için elementi şeklidir şaplak. İkinizin de bunu imzalamanız gerekecek.

Debbie isimlerini ve oda numaralarını doldurdu ve üst sayfayı tamamlayan kapıcıya verdi ve isimlerini ve Julie'nin zamanını yazdı randevu defteri sayfası.

İkinci sayfada basıldı:

Tatil şaplak oturumları sağlamak için kullanılabilir deneyimli bir disiplin personeli vardır. Çeşitli konular anlaşılmalıdır bir şaplak oturumu için kaydolmadan önce.

Spankings çıplak kalça veya sırf külot üzerinde uygulanır, şaplak oturumuna bağlı olarak. Bu disciplinarian düzgün ölçmek için izin verir şaplak etkisi.

Oturumlar doğada samimi olmasına rağmen disiplin personeli herhangi bir cinsel hizmet sunmamaktadır.

Oturum sırasında müşteri açıkça bekleniyor disciplinarian'dan gelen tüm taleplere uyun ve onlara Efendim veya hanımefendi olarak hitap edin. Düzgün bir oturum sırasında disiplinli adrese veya disiplinli istekleri uyulmaması sonucu olabilir ekstra ceza veya disciplinarian en discression de oturuma bir son.

Spankings acı vericidir ve ağrıya neden olur. Kişi ve seçilen şaplak şiddetine bağlı olarak, işaretleme veya fırçalama olabilir.

Disciplinarian size satisifying oturumu vermek yardımcı olmak için, en size uygun şiddeti bir seviyede belirtiniz.

Tatlı

Şaplak oluşacaktır el ve hafif veya orta raket ile verilen altmış seksen vuruş arasında, kalçaları derin bir pembe bırakarak ve kısa süreli ağrı ile sonuçlanır. Ekstra ceza vuruşları sadece atanacak önce bir uyarı verildikten sonra. Şaplak sırf külot üzerinde alınabilir.

Sabit

Disiplin oturumu bir kürek ile verilen seksen yüz vuruş arasında oluşacaktır, kayış ve baston. Otuzdan fazla leylek yönetilmeyecek.baston ile kırmızı. Kayışla en fazla yirmi vuruş uygulanmayacaktır. Bazı ekstra ceza vuruşları için atanabilir itaatsizlik veya pozisyon dışında hareket. Ceza vuruşları bir kürek ile idare edilecektir. Şaplak, kalçayı hafif bir fırça veya welting ile kırmızı bırakacaktır. Bazı ağrı olabilir ertesi gün. Kürek sırf külot üzerinde alınabilir. Baston veya kayış ile vuruşlar çıplak tabana uygulanır.

Ciddi

Bu oluşacaktır bir ceza oturumu yüz yirmi ile yüz elli vuruş arasında, bir kürek, kayış, banyo fırçası, baston veya kırbaç ile uygulanır. En az kırk vuruş baston ve/veya kırbaç ve en az verilecektir yirmi vuruştan ağır bir ceza kayışı ile yönetilecek. Ekstra ceza vuruş liberal spanked veya başarısızlık olurken kalça clinching, herhangi bir itaatsizlik için tahsis edilecektir konumunu korumak için. Ceza vuruşları bir baston veya kırbaç ile uygulanır. Şaplak, derin bir kıpkırmızı allık üzerinde welts ile kaplı kalça ve üst uyluk bırakacaktır. Amacıyla kanama olacak ertesi gün görünür ve oturma rahatsız olacaktır. Müşteri şaplak çıplak alacak.

Bir çift birlikte spanked ise, herhangi bir ekstra ceza vuruş itaatsizlik için bir kişi tarafından kazanılan, bir şaplak sırasında kenetlenme veya postion dışına hareket her ikisine de uygulanacaktır.

Bir oturum sırasında istemci oturum için bir son isteyebilir, ancak bir önem düzeyi seçildikten sonra değiştirilemez.

Cimarron ona baktı. "Sen ne düşünüyorsun? Sert mi şiddetli mi?"

Debbie gazeteye baktı ve sonra geri döndü. "Ciddi düşünüyorum. Sana ne demeli."

"Evet, şiddetli"

O "şiddetli" in yanındaki kutuyu işaretleyin ve sayfayı kapıcıya iletin.

"İstediğin şeyin bu olduğuna emin misin?"kapıcı istedi. "Julie güzel, nazik, sıcak, tatlı bir kız. Bence fotoğrafıyla karşılaşır. Bazı insanlar Julie'nin ciddi bir şaplak atabileceğini düşünmüyorlar. Kişisel deneyimlerden sizi temin ederim ki, şiddetli bir şaplak istiyorsanız uzun süreceksiniz sert ceza oturumu."

"Evet", Debbie dedi ki, " istediğimiz bu. Julie'nin hem sıcak hem de katı olabileceğine sevindim."

"Tamam. 9: 00'da yattın. Oturum için bir saat planlanıyor. Gerek hazır ol ve sadece külot giy. Fikrinizi değiştirirseniz veya oturumun ciddiyetini değiştirmek istiyorsanız, saat 7: 00'den önce bunu yapabilirsiniz."

Kapıcıya teşekkür ettiler ve gittiler. Onunla konuşmak şaplak ve açıklamaları okuma hakkında onları hem çok sıcak yaptı, ama Julie onları şaplak sonrasına kadar sevişmek istemiyordu.

Her ikisi de düşünmeye devam ettikçe beklemek zordu şaplak atıyorlardı. Her ikisi de, "şiddetli" oturum yerine "zor" oturum için gerçekten kaydolmaları gerekip gerekmediğini bir kereden fazla merak ettiler. Her ikisi de o akşam hafifçe yediler ve 8: 00'de odalarına döndüler.

Debbie," belki de soyunmalıyız " dedi, saat 8:30'u okuyan gergin bir şekilde baktı. Onlar külot soyundu, Pamuk sadece bir çift giyen Cimarron bikini külot ve Debbie sırf dize bikini külot bir çift. Onun yerine "sert" seçmiş olsaydı o kürek zaman o onu külot tutmak için izin olurdu hatırladı ciddi.

Debbie giysi dolabının yanındaki kabine gitti ve çift kapıları açtı. Kapılarda ve dolabın arkasında asılı çeşitli kürekler, köpekler, kamçılar, şaplak vardı kayışlar, saç fırçası ve banyo fırçası. Her birinin çıplak tabanına nasıl uygulanacağını düşünerek onlara baktı.

Tam 9: 00'da kapıda bir vuruş vardı. Cimarron kapıyı açtı konsiyerjin fotoğrafından uzun boylu koyu saçlı kadını bulun. Bronz bir trençkot giyiyordu, köprücük kemiğine kapatıldı, uzun koyu saçları ceketin omuzlarına basamaklı. İzin vermek için bir kenara taşındı onu.

"Sen Debbie ve Cimarron musun?"Julie sordu. Evet cevabını verdiklerinde Julie, " her zaman isimleri ve oda numaralarını doğrularım. Disciplinarians biri kez yanlış şiddetli bir şaplak verdi kişi ve bitene kadar bulamadı. Ben Julie ve bu akşam senin disiplinin olacağım."

Julie paltoyu çıkardı ve kapının yanındaki bir kancaya astı. Siyah bir kemikli giyiyordu korse, ona bir kum saati şekli vererek, göğüsleri üst tarafından itti. Korse, giydiği küçük siyah dantel dize bikini külotunu vurgulayan kalçalarının üstünde parladı ve jartiyer kemer, siyah stilletto topuklu takılı küçük ayakları sona erdi dikişli siyah çorap bir çift tutan.

Julie kanepede oturdu, bacakları onun altında sıkışmış. "Son müşterilerim vardır bu akşam için, bu yüzden seni tanımak için biraz daha uzun sürebilir " dedi.

İlk başta ikisi de çok sinirliydi, onlara şaplak atmaya gelen bu güzel kadın tarafından korkutuldu. Julie onlara kendileri hakkında biraz sormaya başladı ve birkaç dakika içinde onunla rahat oldular. Konuyu spanking ile deneyimlerine taşıdı, bunun bir parçası olup olmadığını sordu ilişki, kim spanked var ve ne kadar sert şaplak verildi.

"Şaplak ihtiyacınız ne karar vermeme yardım etmek ve arka plan hakkında biraz bilgim var bu çok önemli."Julie baktı bunlardan biri diğerine ve sesinde biraz hüzünle " korkarım ikinizin de cezalandırılması gerekiyor. Sana çok sert şaplak atmak zorunda kalacağım."

Julie çok gibi görünüyordu güzel tatlı, hatta nazik kız ve Julie gerçekten onları cezalandırmak için onun işi olacağını üzgün olabileceğini Cimarron oluştu. Bir şaplak zarar gerekiyordu ve şiddetli bir sormuştu şaplak.

"Seni cezalandırmak zorundayım, ama cezanın ciddiyetine karar vermede biraz boşluk var. Sana yüz yirmi ile yüz elli arasında vereceğim. inmeliler. Kırk baston veya kırbaç ve yirmi Ağır Ceza kayışı ile. Bu, benim düşüncemde altmış ila doksan vuruş, artı herhangi bir ceza vuruşunu bırakır. Cezalandırılıyorsun, bu yüzden son karar bana kalmış, ama girişinizi almak istiyorum.

İkinizin de şiddetli tarafa doğru eğilen bir şaplak atmanız gerektiğini düşünüyorum, bu yüzden yüz kırk vuruşun olacağını düşünüyorum uygun. Kucağıma kırk vuruşluk bir ısınma küreği alacaksınız. Sonra ikisi de yatağın ucuna seni çök ve baston ile yirmi storkes ver, otuz bir vuruş takip edeceğim uyluk boyunca on vuruş ile kırbaçlanan. Eğer kırbaçlanan aldıktan sonra sana ağır şaplak kayışı ile gerekli yirmi vuruş vereceğim. Cezanı kucağıma geri vereceğim. banyo fırçası ile otuz vuruş, son on ekstra sert verildi.

Ben bu şaplak en vermek zorunda, ama ben kamçılama dışarı bırakın ve kamışı ve banyo fırçası ile vuruş ekleyebilirsiniz Eğer şaplak atmak çok şiddetli.

"Hayır, hanımefendi" dedi Debbie. "Cezanın çok şiddetli olduğunu düşünmüyorum"

"Genç adam?"Julie sordu.

"Hayır, hanımefendi. Çok şiddetli değil"

"Bu durumda, bence sana şaplak atma zamanı."Debbie'ye döndü. "Önce tuvalete gitmen gerekiyor mu tatlım?"

"Hayır, hanımefendi."

"Benimle gel", Julie o yatak odasına yürürken söyledi. Takip ettiler Cimarron, yürürken Julie'nin dibine bakıyor, kalçaları külotunun sırf dantelinin altında hareket ediyor. Julie şaplak alet kabine gitti, bir cetvel kürek aşağı aldı, gitti yatak ve sonunda oturdu. "Seninle başlayacağım Debbie. Lütfen külotunu çıkar ve kucağıma uzan".

Debbie onu uyluk aşağı külot çekti, onları ayak bilekleri aşağı kayma izin ve julie'nin kucağına uzandığında onu çıplak bırakarak onlardan çıktı.

"Alt genelinde yirmi darbeleri ile başlayacağım ve sonra Cimarron altında turunu vereceğiz raket."

Cimarron, Julie'nin sağ tarafına durdu ve Debbie'yi ince raketle kürek çekerken, raketi birkaç saniyede bir Debbies kalçalarına indirdi. Debbies bacaklar biraz vardı yaymak, onu uyluk arasında onu kedi bir görünüm vererek. Külotunu çıkarma sırası geldiğinde ve Julie'nin kucağında çıplak gibi, çok sert bir ereksiyon geçirdi. Julie o yerleşmiş olarak görmezden sağ uyluğunun üstünde.

Raketin ilk vuruşunun acısı biraz şoktu ve yakında çıplak kalçaları boyunca raketin şaplakları aklını ereksiyonundan çıkardı. Julie'nin çıplak uyluğuna baskı yapmak.

Julie ona" artık kalkabilirsin tatlım " dedi. Ayağa kalktı ve Debbie kürek çekmeyi bitirmek için Julie'nin kucağına döndü. Julie oldu şaplak harder şimdi ve yakında her inme debbie'den hafif bir "ow" çıkardı. Debbies Julie'nin paddle redden Cimarron'un dibi olarak izlemek için döndüğünde dibi derin bir pembeye kızardı.

Julie kürek bitirdikten sonra Cimarron ve o kucağından kalkmıştı, o şaplak uygulamak kabine geri cetvel kürek koymak ve bir rattan kamışı çıkardı. Baston yaklaşık üç metre uzunluğunda ve 3/8 inç kalınlık.

Julie bastonunun bir ucunu her elinde, üst uyluklarında tuttu. "İkinizi de yatağın sonunda yan yana istiyorum. Lütfen şu iki osmanlıyı yatağın sonuna doğru hareket ettirin." Julie söyledi. "Sonra yatağın sonuna iki yastık koyun, Osmanlı diz çökün ve yatağın sonuna yastıklarla kalçalarınızın altına yatın."

Onlar taşındı Julie onları izlerken durdu yastıklar ve Osmanlı. Yatağın ucuna üzerinde iki bent edildiğinde, sağ ve sol Cimmeron üzerinde Debbie, dipleri yastık tarafından "seni dövecek olduğumu söyledi itti şimdi."Debbie'ye taşındı, sağ kalçasını okşadı" bacaklarını biraz yaymanı istiyorum, tatlım. İyi kız."Böyle bir itaatkar pozisyonda yatağın sonunda bükülmüş Debbie çok maruz hissettim, onu uyluk onu kedi gösteren yayıldı, alt itti, sunulan, baston ilk vuruş bekliyor.

"Bir ceza oturumu istediniz. Sana verdiğim kürek ısındı. Siz ceza baston yirmi vuruş ile başlayacak. Seni sertçe basacağım ve acıtacak. Her ikinizin de, altlarınız yukarı ve kalçalarınız rahat bir şekilde pozisyonda kalmanız gerekir. Eğer inme sonrası kalçanızın kıvranması veya sıkışması var, size iki ekstra ceza darbesi vermek zorunda kalacağım."

Julie hafifçe kalça "dipleri Yukarı" karşısında baston vurdu, o söyledim. Debbie alt kısmını biraz daha yukarı kaldırdı. Baston düdüğünü duydu ve alt kısmında ilk vuruşun yandığını hissetti. Debbie'nin kalçaları biraz titredi, ama pozisyonda kaldı ve sıkmadı.

Birkaç saniye sonra Julie, Cimmeron'un dibinde başka bir inme geçirdi. O zaman arasındaki vuruşları değiştirdi, arkasından baston çizdi ve hızlı bir şekilde ileri doğru kırbaçladı ve birkaç saniyede bir zor. Her vuruş, kürek çekiminden zaten kızarmış olan kalçalarda kırmızı bir şerit bıraktı. Yakında her inme bir acı çığlığı izledi.

Onlara her on vuruş verdikten sonra baston ile Julie, on vuruşun son setini uygulamadan önce birkaç dakika nefeslerini tutmalarına izin verdi. On welts ile kaplı onların kalça eğrisi. O başladığında onları tekrar sopalamak, yanakların alt kısmı ve üst uyluk boyunca vuruşları daha düşük verdi. Cimmeron, üstte sert bir vuruş yaptıktan sonra kıvranan ve sıkan ilk kişiydi uyluklar.

Julie poposunu okşadı. "Balın acıttığını biliyorum, ama hala kalmalısın. İki ekstra ceza darbesi eklemek zorunda kalacağım". Debbie caning devam ederken ağlamaya başladı ve her ikisi de ağrılı baston vuruşlarının altında sıkıştı ve kıvrandı.

"Ben şaplak sırasında hala kalmamak için hem cezalandırmak zorunda kalacağım" o onlara vererek bitirdikten sonra onlara son on vuruş. "Cezanı beklerken o diplerin yükseldiğini görmek istiyorum."

Julie rattan kamışı şaplak uygulamak kabine döndü ve siyah karbon fiber kamışı çıkardı. Julie bu kamışı ekstra ceza vuruşlarını yönetmek için kullandı, çünkü bu kamışın vuruşları rattan kamışından daha fazla zarar verdi. O çift geri taşındığında görmek için mutlu oldu onların o emretti gibi dipleri kaldırdı. Julie Debbie güzel görünüyordu düşündüm, welted alt itti, uyluk onu kedi açığa yayıldı.

Julie Debbies altındaki welts okşadı. "Gidiyorum ceza kamışı ile her sekiz vuruş vermek için. Bu sefer size squirming veya kenetlenme için ekstra ceza vermeyeceğim, ancak pozisyonunuzda kalmanızı ve şaplak atmanızı bekliyorum." Julie bastonunu geri çekti ve cimmeron'un kıçına sertçe indirdi. Julie hızla debbie'nin dibinde bir inme izledi. Hızlı ve sert vuruş verdi ve Debbie ağlıyordu şaplak bittiğinde.

Julie kabine geri döndü ve bir şaplak kırbaç için siyah baston alışverişinde. Kırbaç bir Binicilik mahsulüne benziyordu, ancak bir Binicilik mahsulünün düz bir derisi olacaktı slapper, şaplak kırbaç saptan çubuk benzeri bir uca dokundu. Debbie ve Cimmeron'un şaplaklarının devam etmesini beklediği yatağın sonuna döndü. Onların kalça ve koyu kırmızı ve koyu kırmızı welts ile kaplı üst uyluk, hangi Debbies alt mor doğru gölgeleme nerede. Julie debbie'nin poposunu ve kalçalarını okşadı. Cilt sıcaktı. "Devam etmek istiyor musunuz , tatlım " diye sordu.

"Evet, Bayan", Debbie cevap verdi. "Ben yaramaz bir kız oldum ve cezalandırılması gerekiyor."

"O zaman, ikinize de bir kırbaç vermek zorunda kalacağım" dedi onlara. Onlar olsa bile spanking için sormuştu ve onlar isteseydi onlar durdurabilir, Julie her zaman şiddetli bir spanking çağrısında ağrı indirebilmek için bazı isteksizlik hissettim. Ama o ne olduğunu kendini hatırlattı gerekli ve selametle kırbaç onun işiydi.

"Kırbaçla otuz vuruş alacaksınız, alttan on, ardından uyluk boyunca on ve nihayet altta on. Şamar olduğunu acıtacak, bu yüzden ceza kamışı ile dersi hatırlayacağınızı ve kıvranmaya ve sıkışmaya karşı koyacağınızı umuyorum, bu yüzden size ekstra ceza vuruşları vermek zorunda değilim."

Julie kırbaçlanan başladı onları. Kırbaç baston kadar incindi, ama daha derin bir penitrating inme ile. Julie her ikisi de her inme sonrası ağladı rağmen, ikisi de hala kaldı memnun oldu.

Julie okşadı iç uylukları kırbaç ucuyla. "Bacaklarınızı bir araya getirin, böylece sizi uylukların arasında kırbaçlayabilirim" dedi onlara ilk on vuruş verdikten sonra. Kırbaç onların uyluk boyunca vuruş sıcak metal gibi yanmış ve Julie yavaş yavaş onları çırpılmış olarak ikisi de ağladı. Acı, kırbaçlanmanın uzun süre dayandığını gösterdi. Sonunda bittiğinde, onlara kalçalarını tekrar yaymalarını söyledi ve onları kıçından kırbaçladı.

Julie onları kırbaçlamayı bitirdikten sonra, aralarındaki yatağa oturdu. Sırtlarını ovuşturdu ve diplerini ve kalçalarını okşadı. Debbie ağlıyordu, ama Julie'nin okşamaları altında durdu. "Her ikisi de çok iyi şamar aldı. Çok acı çektiğini biliyorum ve hareketsiz kalmak zordu."Julie sırtlarını ovuşturarak birkaç dakika geçirdi, onları rahatlatıyor dokunuşunun altında. Eğer acıya neden olsaydı, rahatlamak da güzeldi.

"Şaplak atmak neredeyse bitti" dedi onlara. "Ceza kayışı ile yirmi vuruş vermek zorundayım. O zaman ben alacağım her dizimin üzerinde ve banyo fırçası ile şaplak bitirmek. Bunu benim için alabilir misin?"

Her ikisi de "Evet, hanımefendi" cevabını verdikten sonra Julie ayağa kalktı ve kamçıyı kabine geri koydu ve askılı. Ağır bir deri bıçağa bağlı bir ahşap sapı ile yaklaşık iki metre uzunluğundaydı.

Julie," o dipleri kaldıralım " dedi. Cimmeron yüksek sesle Debbie genelinde genelinde kayış çatlak duydum onun çığlığı tarafından takip upraised eşek. Birkaç saniye sonra kayışın kalçasında yandığını hissetti. Ağır Ceza kayışı, nerede oldukları gibi hafifçe öne doğru sallanan penitrating inme geçirdi kıçına ya da kalçalarına şaplak attı. Her ikisi de sopadan çok acı çekiyorlardı ve Julie'nin onlara verdiği kırbaçlanan Julie, Julie olarak dipleri yükseldiğinde hala kalmayı başardılar onları kayışla cezalandırdı.

Onları çemberlemeyi bitirdikten sonra, birkaç dakika nefeslerini yakalayın. O geri kayış koymak ve banyo var gibi ikisi de yatağın sonuna gevşek yatıyordu fırça.

"Şimdi kalkabilirsin" dedi onlara. Julie yatağın kenarına oturdu, ortada. "Cimmeron, tatlım, lütfen buraya gel. Önce seni dizimin üzerinden geçireyim."

Cimmeron gitti üzerinde için Julie sağ tarafta. O kucağına okşadı, " neredeyse tatlım üzerinde, sadece benim diz üzerinde bir kürek çekmek gerekir ve her yerde olacak."Kucağına uzandı. Debbie Julie ile Cimmeron şaplak gibi izledi fırça, alternatif yanaklar. Julie ona her iki tarafta yirmi vuruş verdiğinde, birkaç dakika durdu ve dinlenmesine izin verdi. "Son on ekstra sert olacak, tatlım. Almanı istiyorum benim için azabın sona erecek."Julie, debbie'nin izlediği gibi yavaş yavaş ve çok sert bir şekilde spanked, yakında Julie kucağında Cimmeron'un yerini alacağını bilerek.

"Kalkabilirsin tatlım.", Julie Cimmeron'a söyledi. Söylenmeden Debbie, Julie'nin kucağına şaplak atmak için uzandı. Çıplak altta annesinin üzerinde şaplak almak bir kız ile tur anıları geri getirdi ağır abanoz saç fırçası annesi onun şifoniyer tuttu. Kürek Julie fırça zarif zarar ile ona verdi ve yakında o bir kız iken bir o vardı gibi ağlıyordu. Julie ona son verdiği gibi her yanakta on vuruş, çok sert ve yavaş, bellek şimdiki ile kaynaştı. Yine bir kızdı, külotuyla dizlerini ve elbisesini itti. Julie onu şaplak ederken ağladı gibi, o annesine iyi bir kız olacağına söz verdi. Şaplak Julie kollarında Debbie düzenlenen bittiğinde, saçlarını okşayarak, ona iyi bir kız olduğunu söylüyorum, o ağlamayı kesene kadar.

"Yapabilirsin külot koymak " Julie Debbie yatakta yatıyordu onu külot uzattı gibi, onlara. Julie ikisini de sarıldı ve onlara böyle bir zor almak için onlarla gurur duyduğunu söyledi şaplak.

"Disiplinli olmak bir zevk ve bir onur oldu ve başka bir oturum istiyorsanız tekrar ikinize de şaplak atmaktan mutluluk duyarım."Julie onu trençkot koymak, için buttoning boyun, onun başak topuklu içine kaymış ve sol.

Cimmeron Debbie öptü gibi onun elinde onu alt çukur. Onun alt onu külot sırf malzeme ile sıcaktı. Elini aşağı kaymış onu külot ön, çok ıslak onu kedi, okşama.

"Benim için bir şey yapar mısın aşkım?"Debbie sordu.

"Evet, elbette "

"Yastıkları yatağın ortasına koymanı istiyorum . ve yüz üstü yatın."

İstediği gibi, kabineden bir çift koyun derisi manşeti aldı.

"Ellerini tut" Debbie kelepçeleri takarken emretti. İp yaraladı manşetlerden kafa tahtasına. İki manşet daha aldı ve külotunu çıkardı, manşetleri ayak bileklerine bağladı ve onları yatağın kenarlarına kırptı. Alt kısmı yastıklar tarafından itildi, bacakları yayıldı. Tamamen çaresizdi ve istediği şeyi onunla yapabilirdi.

Debbie çantasına gitti ve bir silikon yapay penis, bir prezervatif, bir yapay penis koşum takımı ve bir yağ tüpü çıkardı. O koydu yapay penis üzerinde prezervatif, koşum bir delikten yapay penis koymak ve koşum kaymış. O yapay penis sıkıca tutuldu, böylece koşum kayışları sıkılır gibi uyluk onun welts zarar, iterek mons ondan dışarı.

Debbie kabinden bir kürek aldı ve Cimmeron'un yattığı yere gitti ve yüksek yayılmış bacaklar arasında diz çöktü. Altını okşadı. Kalçaları ve uylukları hala kırmızı ve sıcaktı spankinig'den. Parmaklarını baston, kırbaç ve kayış tarafından bırakılan yükseltilmiş welts üzerinde koştu. "Dibe vurdun mu aşkım?"

"Evet" dedi, ona tepki olarak altını yükseltti okşamak.

"Şaplakların incinmesi gerekiyor" diye hatırlattı. "Ama cezanız bitmedi. Ben yapay penis ile r****g sizi cezalandırıyor bitirmek için gidiyorum. İyi bir çocuk olmanı ve iyi sert lanet. Eğer direnirsem, sana şaplak atmam gerekecek."

Sağ işaret parmağına biraz yağ koydu ve kalçasını sol eliyle yaydı. Uzaklaşmak için çaresizdi. sondalama parmağından, ama parmağını içine iterken sıktı.

"Yaramaz çocuk!"ona olanları anlattı.

Raketi aldı ve yanakları değiştirerek ona şaplak atmaya başladı. Onun alt oldu şaplak Julie çok boğaz onu vermişti ve kürek ile her şaplak bir "ow"ortaya çıkardı. Debbie ona her yanağında on vuruş verdiğinde, raketi indirdi. "Öğrendim senin ders, yaramaz çocuk? İyi bir çocuk gibi mi davranacaksın?"

"Evet, hanımefendi" diye cevap verdi.

Tekrar parmağına yağ koydu ve yanaklarını yaydı. Bu sefer parmağını itti anüsüne karşı bir direniş yoktu. Yapay penise daha fazla yağ koydu ve ucu yağlanmış anüsüne yönlendirdi. Her elin parmakları ile açık kalçalarını yaymak, o içinde yapay penis itti onu. Onun üstüne taşındı, kollarında kendini destekledi, yapay penisini kalçalarıyla daha derine itti. Onun içinde tüm yol yapay penis itti zaman, onun alt, sıcak hissediyordu beline karşı. Debbie ona lanet başladı, sığ vuruş kullanarak, onun boğaz alt karşı sert iterek. Yapay penis onu mons aganst itti gibi iyi hissettim. Dildo ile onu cezalandırıyor sevdi, ona lanet ve onun altında sıcak taze şaplak kıçını duygu.

Kulağına wispered o "onu becerdin o çocuk?""Evet, hanımefendi "" Kıçınızı kaldırın ve benim için alın."Kaldırdı onun kalçalar, kelepçelerin izin verdiği kadar, yapay penis biraz daha derine iniyor. "****D Götten, ben kötü bir çocuk değilsin.olmak istiyorsun ""Oh, evet hanımefendi"

Yaklaşık beş dakika boyunca ona lanet sonra yavaş yavaş o yapay penis çekildi ve koşum çıkardı. Cimmeron'un elleri ve ayak bileklerindeki kelepçeleri çözdü. Ayağa kalktı ve kelepçeleri yoldan çıkardı ve yastıkların üzerine yerini aldı. onun yanındaki lub. Geri uzandı, her elinde bir kalça çukurluğu ve yanaklarını yaydı, alt kısmını yukarı doğru itti. Cimmeron, işaret parmağını anüsüne yağ koymak ve daha fazla yağ koymak için kullandı onun horoz. O kıçını lanet başladı, ve dışarı onun horoz sadece ucu hareketli, sonra yavaş yavaş derin hareket. Sağ elini klitorisine taşıdı ve onu becerirken kendini parmakladı. O başladı ona karşı hareket etmek, onu daha derine itmek ve onu daha sert becermeye başladı. O da onu becerdin gibi onu sıcak ceza eşek hissediyorum ekledi. Önce o geldi ve birkaç saniye sonra geldi.

Ne zaman onlar ertesi sabah breadfast gitti onlar kapıcı onlar iki boğaz dipli misafirler olurdu kahvaltı personeli bilgilendirdi bulundu ve sandalyeleri üzerinde kalın yastıklar vardı onları.

Eylül, 2004

Kılıf Wintermute
Cevap Yaz

Etiketler
tesis

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Forum Bilgileri Tema ve Dil Seçimi
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.

Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Clubsexpics.info hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda iletişim sayfası üzerinden ulaşıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.

Turk Adult İfşa Paylaşım Forumu Clubsexpics.info


Bize Yazin - Faq - Arşiv - Alexa Kodları

Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:25.

istanbul escorts best10 Ataköy escort Avcılar escort porno sex hikaye sex hikaye buca escort halkalı escort avcılar escort çorlu escort escort istanbul